Najniższe stawki w kasynie online

Myśląc o zwycięstwie w kasynie internetowym wyobrażamy sobie ogromne pieniądze. Ci, którzy interesują się tematyką kasynową z pewnością uczestniczą w życiu wielu publicznych forów, na którym gracze wymieniają się wskazówkami i poradami. Nierzadko najwięksi szczęściarze pokazują, jakie kwoty udało im się wygrać. Potrafią one być piorunujące. Jednakże w rzeczywistości wygranie dużych pieniędzy wcale nie jest takie proste. Najniższe stawki zazwyczaj nie dają wysokich wygranych.

Najniższe stawki w kasynie

Niejednokrotnie spotykaliśmy się z takim scenariuszem: uczestnik dyskusji pokazuje zrzuty ekranu, na których widać ogromne wygrane pieniężne. Kogo z nas w momentach takich nie zżera zazdrość. Dlaczego ktoś inny wygrywa duże pieniądze w kasynie, a nie my? Jest kilka przyczyn oraz odpowiedzi na zadane pytanie.

Przede wszystkim chodzi o stawki. Gracze, którzy chwalą się wysokimi wygranymi, inwestują w hazard bardzo duże pieniądze. Niełatwo jest wygrać np. 10 tysięcy złotych wrzucając do automatu „dychę”. Szanse na dużą wygraną są o wiele większe, jeżeli zainwestujemy trzy, cztery, pięć tysięcy. Mało który z nas może sobie jednak pozwolić na zainwestowanie tak dużych w pieniędzy w hazard, który przede wszystkim polega na szczęściu. Nie mówimy tutaj o grach takich, jak Poker, czy Blackjack, w którym nasze szanse zależą również od umiejętności, ale przede wszystkim o automatach hazardowych typu jednoręki bandyta.

„High-rollerzy” – bo tak nazywają się gracze, którzy grają za duże pieniądze – to mniejszość wśród graczy w kasynie. Większość to hazardziści, którzy wrzucają do maszyn niewielkie kwoty: 5, 10, 50, albo 100 złotych. Grając za mniejsze pieniądze trudno oczekiwać ogromnych wygranych pieniężnych. Ci, którzy chwalą się wielkimi wygranymi, wcześniej prawdopodobnie wrzucili do wirtualnego automatu podobną, lub nawet większą ilość pieniędzy.

Wygrane za niskie stawki

Ci, którzy zaznajomieni są na przykład z zakładami bukmacherskimi dobrze wiedzą, że stawiając niewielkie kwoty można wygrywać duże pieniądze. Oczywiście, zdarzają się przypadki graczy, którzy obstawili 10 złotych na kilkadziesiąt różnych spotkań, aby po ich zakończeniu wypłacić na swoje konto kilkanaście tysięcy. Takie przypadki – choć może nam się wydawać, że widujemy je często – to rzadkość. Realna szansa na wygranie ogromnych pieniędzy za małą stawkę jest znikoma. Najczęściej będziemy musieli zagrać łącznie za naprawdę dużą kwotę, aby w końcu wygrać wiele przy niewielkim wkładzie.

Podobnie sprawa wygląda w kasynach online. Zdarzają się przypadki graczy, którzy do automatu wrzucili kilka złotych, po czym udało im się trafić jackpot. Automaty hazardowe to z pozoru bardzo skomplikowane maszyny, jednak ich działanie można skrócić do prostej matematyki. Szansa na zwycięstwo jest ściśle określona i zależy ona tylko i wyłącznie od naszego szczęścia – a raczej od liczby, jaką wylosuje maszyna. Jeżeli gra będzie dla nas łaskawa, wygramy, ale z matematycznego punktu widzenia prawdopodobieństwo jest małe.

Gra za nieduże pieniądze

Generalnie odradzamy grę zarobkową w kasynie, a szczególnie na automatach z pieniędzmi. Jednak mając do dyspozycji nieduże pieniądze oraz grając za najniższe stawki w kasynie online raczej nie zaliczamy się do wąskiego grona graczy, którzy zarabiają na hazardzie. Wyjście „na plus” w kasynach online to naprawdę wymagające zadanie, do którego potrzebne są umiejętności oraz doświadczenie, a także multum szczęścia.

Jak zatem grać za niskie stawki? Przede wszystkim tak, aby czerpać radość z gry. O to właśnie chodzi w grze za małe pieniądze. Nie powinniśmy również martwić się, gdy przegramy zainwestowane pieniądze – jeżeli gramy z głową, to przecież nie zagraliśmy za cały nasz majątek. Małe kwoty zadeponowane w kasynie online najlepiej rozbijać na jak najmniejsze stawki.

Niektóre kasyna internetowe pozwalają grać za naprawdę małe pieniądze. Mowa tutaj między innymi o takich kwotach jak dwa złote, złotówka, 50 groszy a nawet 10 groszy! Takie kwoty akceptowane są przede wszystkim w kasynach, które przyjmują polskie złotówki. Na naszej stronie znajdziesz listę takich kasyn.

Natomiast jeżeli zdecydowałeś się na grę za najniższe stawki, wtedy warto rzucić okiem na inną listę. Przygotowaliśmy specjalny ranking kasyn z minimalnym depozytem. Znalazły się w nim tylko kasyna, które przyjmują od graczy bardzo małe stawki, co umożliwia grę z minimalnym ryzykiem. Lista takich kasyn dostępna jest tutaj.